Základní seminář

Chcete-li ovládnout techniku Vítězného dechu, je potřeba absolvovat základní seminář. Metoda „Vítězný dech“ Vám umožní nalézt harmonii mezi tělem, myslí a dechem, což v konečném důsledku podpoří vaše celkové zdraví. Během semináře se rovněž seznámíte s domácí verzí cvičební sestavy, kterou budete schopni provádět sami. Pravidelné praktikování této metody může významně přispět k zlepšení vašeho fyzického i psychického stavu.

Výhody Základního semináře...

Stres a uklidnění

Pravidelná praxe dechových cviků může pomoci snížit úroveň stresu a napětí.

Koncentrace

Pomáhá zlepšit schopnost koncentrace a pozornosti. Může vést k lepšímu soustředění a mentální jasnosti.

Emoční stabilita

Dechové techniky mohou pomoci regulovat emocionální reakce a zlepšit schopnost vyrovnávat se s různými situacemi.

Posílení sebevědomí

Když se lidé naučí efektivně pracovat s dechem a vnímat pozitivní změny ve svém těle a mysli, může to posílit jejich sebevědomí a sebedůvěru.

Kdo seminář vede?

Gana, narozená v krásném Mongolsku, má vznešené kořeny ve význačné rodině s dlouhou historií Lámů. Od samého dětství projevovala mimořádné nadání pro duchovní praxi a umění léčitelství. Její cesta byla pevně podpořena a provázena rodinou, která rozuměla významu těchto darů.

Gana se stala průvodkyní do tajemství dechu a meditace a začala vést semináře po celé České republice.

Podmínky kurzu

Cena Základního semináře:

4490,-

Semináře se konají ve městech: Kladno, Mladá Boleslav, Praha, Pardubice, Opočno, Ostrava.

Kurzů se mohou zúčastnit osoby starší 15 let, mladší pouze za doprovodu rodičů.

Seminář je čtyřdenní (nejčastěji pondělí – čtvrtek) a probíhá od 18:00 do 21:00 (Praha) nebo od 17:00 do 20:00 (ostatní města).

Semináře se účastní většinou cca 15 osob (maximálně 25 lidí). Lektorka se účastníkům věnuje individuálně, ale pracuje i s celou skupinou. Předchozí zkušenosti s jógou či dechovým cvičením nejsou zapotřebí. Absolvování základního semináře je nutnou podmínkou pro účast na dalších kurzech Vítězného dechu (vyjma večerních meditací).

UPOZORNĚNÍ: Pokud se rozhodnete seminář absolvovat, je nutné zúčastnit se všech čtyř dnů. Jednotlivé dny na sebe mají návaznost, pokud některou lekci vynecháte, není možné v semináři pokračovat.

80% nemocí těla pochází z nesprávného dechu

Co se naučíte?

Během semináře se naučíte čtyři klíčové techniky: Pránájáma, Bastrika, Aum a Dechové cviky Lámů. Tyto cvičení jsou součástí našeho kulturního dědictví a praktikují se nepřetržitě již tisíce let. Kromě toho se na semináři naučíte domácí verzi sestavy, kterou můžete začlenit do své každodenní praxe.

Seminář také zkoumá význam těla, dechu, paměti a mysli, a to s cílem poskytnout vám hlubší porozumění sami sobě. Naučíte se rozlišovat mezi vaším pravým Já a falešným Egem, což vám umožní s nadhledem řešit běžné životní situace. Součástí semináře je i pohyb a meditační praxe. Důležité je, že učení Vítězného dechu není spojeno s žádným náboženstvím, a na semináři se nesnažíme propagovat žádnou víru. Naopak, zdůrazňujeme individuální duchovní cestu každého účastníka.

Pro rezervaci místa je nutné vyplnit formulář a zaplatit nevratnou zálohu. Podrobnosti Vám dorazí na uvedený email.

Rezervujte si místo

Volná místa ubývají rychle! Nechte si tuto skvělou příležitost ujít. Zarezervujte si své místo co nejdříve a zajistěte si svou účast.

Chcete zůstat v obraze? Přihlaste se k odběru novinek Vítězného dechu. Pravidelně Vás budeme informovat o nejnovějších událostech, akcích a inspirací pro zdravý životní styl.


Warning: Undefined array key "webform_id" in /data/web/virtuals/314353/virtual/www/domains/viteznydech.com/wp-content/plugins/smartemailing/src/Widgets/WidgetWebform.php on line 26