Základní seminář

Chcete-li ovládnout techniku Vítězného dechu, musíte absolvovat tento zásadní seminář. Metoda „Vítězný dech“ Vám umožní nalézt harmonii mezi tělem, myslí a dechem, což v konečném důsledku podpoří vaše celkové zdraví. Během semináře se rovněž seznámíte s domácí verzí cvičební sestavy, kterou budete schopni provádět sami. Pravidelné praktikování této metody může významně přispět k zlepšení vašeho fyzického i psychického stavu.

Výhody dechových cviků...

Stres a uklidnění

Meditace pomáhá snižovat stres a úzkost, poskytuje nám chvíle klidu uprostřed rušného života.

Koncentrace

Meditace posiluje schopnost soustředění, což může přinést pozitivní změny v naší produktivitě a kreativitě.

Emoční stabilita

Pomáhá nám lépe rozumět svým emocím a snižuje reaktivitu na stresové situace.

Duchovní růst

Meditace nám může pomoci objevit hlubší smysl života a zvýšit naši duchovní pohodu.

Přehrát video

Kdo kurz vede?

Gana, narozená v krásném Mongolsku, má vznešené kořeny ve význačné rodině s dlouhou historií Lámů. Od samého dětství projevovala mimořádné nadání pro duchovní praxi a umění léčitelství. Její cesta byla pevně podpořena a provázena rodinou, která rozuměla významu těchto darů.

Gana se stala průvodkyní do tajemství dechu a meditace a začala vést semináře po celé České republice.

Podmínky kurzu

Cena Základního semináře

4490,-

Semináře se konají ve městech: Kladno, Mladá Boleslav, Praha, Pardubice, Opočno, Ostrava.

Kurzů se mohou zúčastnit osoby starší 15 let, mladší pouze za doprovodu rodičů.

Pro rezervaci místa je nutné vyplnit formulář a zaplatit zálohu. Podrobnosti Vám dorazí na uvedený email.

Rezervujte si místo

Volná místa ubývají rychle! Nechte si tuto skvělou příležitost ujít. Zarezervujte si své místo co nejdříve a zajistěte si svou účast.

Nebyl pro Vás žádný vhodný kurz ve Vašem městě? Nezoufejte! Naše kurzy jsou průběžně aktualizovány a nové termíny budou postupně zveřejňovány během roku. Máte-li zájem o kurz a nenacházíte žádný ve Vaší lokalitě, kontaktujte nás na adresu viteznydech@gmail.com. Pokud se Vás sejde dostatek, rádi pro Vás kurz zorganizujeme.

Chcete zůstat v obraze? Přihlaste se k odběru novinek Vítězného dechu a budeme vás pravidelně informovat o našich nejnovějších událostech, akcích a inspiraci pro zdravý životní styl.


Warning: Undefined array key "webform_id" in /data/web/virtuals/314353/virtual/www/domains/viteznydech.com/wp-content/plugins/smartemailing/src/Widgets/WidgetWebform.php on line 26