Pokračovák pro pokračováky

Jedná se o vzácnou událost, která probíhá pouze jednou ročně. Podmínkou účasti je absolvování nejen Základního semináře, ale i následného pokročilého semináře. Bez této předchozí účasti je bohužel účast na Pokračováku pro pokračováky nemožná. Tento seminář nám umožní zkoumat prostor kolem nás a porozumět jeho důležitosti a vlivu na naše každodenní prostředí.

Výhody Pokračováku pro pokračováky...

Vnímání prostoru kolem sebe

Schopnost rozpoznat prostor okolo sebe a vnímat ho jako součást svého okolí, což nám umožňuje efektivní interakci s okolním prostředím.

Tělo a jeho funkce ve vztahu k prostoru

Povědomí o fungování svého těla a jeho propojení s okolím. Porozumění, jak tělo reaguje na prostředí a jak prostor ovlivňuje naše pohyb a pocity.

Meditace a vnímání prostoru a zvuku

Ve meditaci se prohloubí povědomí o prostoru a vnímání zvuků, což nám pomůže spojit se s okolím a dosáhnout hlubšího porozumění našemu vnitřnímu stavu.

Péče o tělo a přírodu kolem sebe

Osvojení důležitosti péče o vlastní tělo a okolní přírodu je klíčem k celkovému blahu. Učení se umění rozmazlovat své tělo navíc přináší nejen individuální pohodu, ale i projevuje respekt k životnímu prostředí.

Kdo seminář vede?

Gana, narozená v krásném Mongolsku, má vznešené kořeny ve význačné rodině s dlouhou historií Lámů. Od samého dětství projevovala mimořádné nadání pro duchovní praxi a umění léčitelství. Její cesta byla pevně podpořena a provázena rodinou, která rozuměla významu těchto darů.

Gana se stala průvodkyní do tajemství dechu a meditace a začala vést semináře po celé České republice.

Podmínky kurzu

Cena semináře:

1980,-

1980 Kč + ubytování a strava (cena ubytování se řídí aktuálním ceníkem poskytovatele)

22.2 – 25.2 2024. – Oáza Srdce, Horní Bradlo

Pokračováku pro pokračováky se mohou zúčastnit pouze absolventi, kteří mají za sebou Pokračovací seminář!

Pro rezervaci místa je nutné vyplnit formulář a zaplatit nevratnou zálohu. Podrobnosti Vám dorazí na uvedený email.

Rezervujte si místo

Volná místa ubývají rychle! Nechte si tuto skvělou příležitost ujít. Zarezervujte si své místo co nejdříve a zajistěte si svou účast.

Chcete zůstat v obraze? Přihlaste se k odběru novinek Vítězného dechu. Pravidelně Vás budeme informovat o nejnovějších událostech, akcích a inspirací pro zdravý životní styl.


Warning: Undefined array key "webform_id" in /data/web/virtuals/314353/virtual/www/domains/viteznydech.com/wp-content/plugins/smartemailing/src/Widgets/WidgetWebform.php on line 26