Krija

Krija je intenzivní tříhodinové cvičení, které je určeno pouze pro ty, kteří již úspěšně absolvovali Základní seminář. Tato praxe spojuje prvky meditace, techniky Vítězného dechu a učení, které vám předává zkušený učitel.

Výhody Krije...

Stres a uklidnění

Pravidelná praxe dechových cviků může pomoci snížit úroveň stresu a napětí.

Koncentrace

Pomáhá zlepšit schopnost koncentrace a pozornosti. Může vést k lepšímu soustředění a mentální jasnosti.

Emoční stabilita

Dechové techniky mohou pomoci regulovat emocionální reakce a zlepšit schopnost vyrovnávat se s různými situacemi.

Posílení sebevědomí

Když se lidé naučí efektivně pracovat s dechem a vnímat pozitivní změny ve svém těle a mysli, může to posílit jejich sebevědomí a sebedůvěru.

Kdo kurz vede?

Gana, narozená v krásném Mongolsku, má vznešené kořeny ve význačné rodině s dlouhou historií Lámů. Od samého dětství projevovala mimořádné nadání pro duchovní praxi a umění léčitelství. Její cesta byla pevně podpořena a provázena rodinou, která rozuměla významu těchto darů.

Gana se stala průvodkyní do tajemství dechu a meditace a začala vést semináře po celé České republice.

Podmínky kurzu

Cena Krija:

500,-

Krija se koná ve městech: Kladno, Mladá Boleslav, Praha, Pardubice, Opočno, Ostrava.

 

Jedním z klíčových prvků Krija je skupinové prostředí pod vedením zkušeného učitele. Tato interakce posiluje a prohlubuje vaši praxi, což je nesrovnatelné s cvičením doma. Během Krija máte také příležitost ptát se učitele na otázky a rozšiřovat své znalosti.

Zajímá-li vás Krija, mějte na paměti, že se koná pouze v případě, že máme přihlášeno alespoň 10 studentů.

Krija nabízí neocenitelný zážitek, kde síla kolektivního cvičení pod dohledem zkušeného učitele posiluje jeho účinek, a zároveň vytváří prostor pro interaktivní výuku, kdy studenti mohou aktivně komunikovat s učitelem a pokládat své otázky.

Chcete zůstat v obraze? Přihlaste se k odběru novinek Vítězného dechu. Pravidelně Vás budeme informovat o nejnovějších událostech, akcích a inspirací pro zdravý životní styl.


Warning: Undefined array key "webform_id" in /data/web/virtuals/314353/virtual/www/domains/viteznydech.com/wp-content/plugins/smartemailing/src/Widgets/WidgetWebform.php on line 26